pam_pwcheck - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: %s contains invalid numerical value: %s.
nl: %s bevat een ongeldige numerieke waarde: %s

en: Cannot open %s for reading: %s
nl: Kan %s niet als lezen openen: %s

en: Unable to obtain entropy from %s
nl: Kan geen entropie ophalen van %s

en: Unable to generate a salt. Check your crypt settings.
nl: Kan geen 'salt' genereren. Controleer uw crypt-instellingen.

en: Creating %s
nl: %s aanmaken

en: Cannot open %s: %m
nl: Kan %s niet openen: %m

en: Cannot stat %s: %m
nl: Kan de status van %s niet bepalen: %m

en: Cannot create %s temp file: %m
nl: Kan tijdelijk bestand %s niet aanmaken: %m

en: Error while closing old opasswd file: %s
nl: Fout bij sluiten van oud opasswd-bestand: %s

en: Error while closing temporary opasswd file: %s
nl: Fout bij sluiten van tijdelijk opasswd-bestand: %s

en: Old Password:
nl: Oud wachtwoord:

en: New Password:
nl: Nieuw wachtwoord:

en: Reenter New Password:
nl: Nieuw wachtwoord herhalen:

en: Passwords do not match.
nl: Wachtwoorden komen niet overeen.

en: You must choose a new password.
nl: Kies een nieuw wachtwoord.

en: Bad password: a palindrome
nl: Slecht wachtwoord: een palindrome

en: Bad password: case changes only
nl: Slecht wachtwoord: alleen hoofd/kleine letters

en: Bad password: too similar
nl: Slecht wachtwoord: te gelijkend

en: Bad password: too simple
nl: Slecht wachtwoord: te eenvoudig

en: Bad password: rotated
nl: Slecht wachtwoord: omgekeerd

en: Bad password: too short
nl: Slecht wachtwoord: te kort

en: Password will be truncated to %d characters.
nl: Wachtwoord wordt afgebroken tot %d lettertekens.

en: Bad password:
nl: Slecht wachtwoord:

en: Password has been used already. Choose another.
nl: Dit wachtwoord is al gebruikt. Kies een ander wachtwoord.

en: Cannot get options
nl: Kan de opties niet ophalen

en: Dictionary path %s is invalid
nl: Woordenboekpad %s is ongeldig

en: Password change aborted.
nl: Wijzigen van wachtwoorden afgebroken.

en: Password:
nl: Wachtwoord:
