hal - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: External %s%s Drive
ru: Внешний дисковод %s%s

en: %s%s Drive
ru: Дисковод %s%s

en: External Floppy Drive
ru: Внешний флоппи-диск

en: Floppy Drive
ru: Флоппи-диск

en: %s External Hard Drive
ru: Внешний жесткий диск %s

en: %s Hard Drive
ru: Жесткий диск %s

en: External Hard Drive
ru: Внешний жесткий диск

en: Hard Drive
ru: Жесткий диск

en: Drive
ru: Диск

en: %s Removable Media
ru: Съемный носитель %s

en: %s Media
ru: Носитель %s
