hal - en to hu translation catalogue (61 entries)

en: /DVD±R DL
hu: /DVD+R DL

en: /DVD±RW DL
hu: /DVD+RW DL

en: External %s%s Drive
hu: Külső %s%s-meghajtó

en: %s%s Drive
hu: %s%s-meghajtó

en: External Floppy Drive
hu: Külső floppy-meghajtó

en: Floppy Drive
hu: Floppy-meghajtó

en: %s External Hard Drive
hu: %s külső merevlemez

en: %s Hard Drive
hu: %s merevlemez

en: External Hard Drive
hu: Külső merevlemez

en: Hard Drive
hu: Merevlemez

en: Drive
hu: Meghajtó

en: Blank CD-R
hu: Üres CD-R lemez

en: Blank CD-RW
hu: Üres CD-RW lemez

en: Blank DVD-RAM
hu: Üres DVD-RAM lemez

en: DVD-RAM
hu: DVD-RAM lemez

en: Blank DVD-R
hu: Üres DVD-R lemez

en: DVD-R
hu: DVD-R lemez

en: Blank DVD-RW
hu: Üres DVD-RW lemez

en: DVD-RW
hu: DVD-RW lemez

en: Blank DVD+R
hu: Üres DVD+R lemez

en: DVD+R
hu: DVD+R lemez

en: Blank DVD+RW
hu: Üres DVD+RW lemez

en: DVD+RW
hu: DVD+RW lemez

en: Blank DVD+R Dual-Layer
hu: Üres DVD+R lemez

en: DVD+R Dual-Layer
hu: DVD+R lemez

en: Audio CD
hu: Audio lemez

en: %s Removable Media
hu: %s cserélhető adathordozó

en: %s Media
hu: %s adathordozó

en: Device Manager
hu: Eszközkezelő

en: <b>Vendor:</b>
hu: <b>Gyártó:</b>

en: <b>Device:</b>
hu: <b>Eszköz:</b>

en: Device Name
hu: Eszköz neve

en: <b>Bus Type:</b>
hu: <b>Busz típusa:</b>

en: Status
hu: Állapot

en: Bus Type
hu: Busz típusa

en: <b>Device Type:</b>
hu: <b>Eszköz típusa:</b>

en: Device Type
hu: Eszköz típusa

en: Device Vendor
hu: Eszköz gyártója

en: <b>Capabilities:</b>
hu: <b>Funkciók:</b>

en: <b>Status:</b>
hu: <b>Állapot:</b>

en: Device
hu: Eszköz

en: <b>Bandwidth:</b>
hu: <b>Sávszélesség:</b>

en: <b>Product:</b>
hu: <b>Termék:</b>

en: <b>Revision:</b>
hu: <b>Revízió:</b>

en: USB Version
hu: USB-verzió

en: USB Bandwidth
hu: USB-sávszélesség

en: Max 	Power Drain
hu: Max. 	energiafogyasztás

en: Manufacturer ID
hu: Gyártóazonosító

en: Product ID
hu: Termékazonosító

en: Product Revision
hu: Termék revízió

en: <b>USB Version:</b>
hu: <b>USB-verzió:</b>

en: <b>Power Usage:</b>
hu: <b>Energiafogyasztás:</b>

en: <b>OEM Product:</b>
hu: <b>OEM termék:</b>

en: <b>OEM Vendor:</b>
hu: <b>OEM gyártó:</b>

en: OEM Manufacturer ID
hu: OEM gyártó azonosítója

en: OEM Product ID
hu: OEM termék azonosítója

en: Advanced
hu: Speciális

en: Add an entry to fstab
hu: Bejegyzés felvétele az fstab fájlba

en: Remove an entry from fstab
hu: Bejegyzés törlése az fstab fájlból

en: Remove all generated entries from fstab
hu: Összes előállított bejegyzés törlése az fstab fájlból

en: Report detailed information about operation progress
hu: Részletes kimutatás a művelet előmeneteléről
